O nas

Alva to importer i dystrybutor drobnego sprzętu dedykowanego do profesjonalnej gastronomii.

 

Wysoka jakość oferowanych produktów jest dla nas bardzo ważna, dlatego proponujemy Państwu produkty najbardziej renomowanych i uznanych producentów z Europy i Stanów Zjednoczonych. W ślad za wysoką jakością produktów idzie ich wyjątkowa trwałość, której dowodem jest okres udzielanej przez nas gwarancji. Przykładem może być porcelana Steelite, na którą udzielamy dożywotniej gwarancji na wyszczerbienia brzegów.

W doborze asortymentu, który Państwu oferujemy, staramy się podążać za aktualnymi trendami jak i nowościami na rynku HoReCa. Producenci, z którymi współpracujemy dbają o to, aby stale doskonalić swoją ofertę i zabiegają o jej innowacyjny charakter. W przygotowaniu nowych linii uczestniczą zarówno projektanci jak i ośrodki badawcze.

Nasza oferta obejmuje uznane marki, które gwarantują wysoką jakość produktów i świetną obsługę posprzedażową. Zaufały nam takie firmy jak: Steelite, Serax, Arc International, Bormioli Rocco, Robert Welch, HEPP, Pintinox, EcoBurner, FRILICH, APS, Emile Henry, Zieher, Agnelli, Giesser, Cambro, Ceado, Beaumont i inne.

Zadowolony Klient to nasz najważniejszy cel i jednocześnie wielka satysfakcja. Żeby ten cel osiągnąć staramy się cały czas doskonalić. Oferta jaką Wam, naszym Klientom, proponujemy nie ma przed nami tajemnic. Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i pomożemy w doborze potrzebnego Wam asortymentu.

 

Powrót
Twój adres IP: 192.168.34.1