CAMBRO termos na płyny 5.7l

965.00zł

Dane techniczne:

waga: 4kg
pojemność: 5.7L
wymiary: 29x26.5x44cm
kolor:401 szaro-niebieski

Cechy termosu:

-konstrukcja termosów umożliwia ustawienie ich jeden na drugim. Na spodzie termosu znajdują się nóżki zabezpieczające termos przed przesuwaniem.
- do termosu można wlać płynu do temperatury aż 85stopni Celsjusza
- odpowietrzenie wyrównuje ciśnienie. Znacznie ułatwia to otwieranie termosu
- wbudowany uchwyt E-Z Grip do wygodnego i bezpiecznego transportu.
- kran we wnęce mieści nawet duże kubki. Umożliwia równomierne nalewanie i eliminuje kapanie.
- dwie pozycje kranika: jedna nalewanie ciągłe , druga nalewanie do indywidualnych naczyń.
- każdy termos wyposażony jest w dwie wymienne klamry z tworzywa (nylon) o długości 23cm
- wbudowane metalowe płyty wzmacniające zapobiegają wyrwaniu klamer z pojemnika.
- termosy wyposażone są w mocne plastikowe klamry szczelnie zabezpieczające pokrywę
Termosy cateringowe na płyny przeznaczone są do transportu, przechowywania i podawania gorących i zimnych napojów takich jak : kawa , herbata, soki. Termosy zbudowane są z jednolitego, bezszwowego polietylenu z grubą izolacją z pianki poliuretanowej. Obudowy termosów wykonane są z polietylenu odpornego na temperaturę od-30 do +100 stopni Celsjusza Pokrywy i komory termosów są szczelne, po myciu i płukaniu nie wchłaniają wilgoci i są wyposażone w uszczelkę silikonową oraz odpowietrznik wyrównujący ciśnienie wewnątrz termosu.

 

Opis firmy Cambro:

Kiedy William i Argyle Campbell po raz pierwszy otworzyli drzwi fabryki Cambro Manufacturing w 1951 roku, ich celem było stworzenie tacy w najwyższej możliwej jakości przeznaczonej do żywienia szpitalnego.
Od tego dnia minęło wiele lat w czasie których Cambro stało się liderem w zakresie jakości i innowacyjności oferując światu najbardziej kompletną gamę produktów dla różnych segmentów branży gastronomicznej. Pozostając wiernym pierwotnej wizji braci Campbell, to jest tworzeniu i dostarczaniu najbardziej innowacyjnych, trwałych i najwyższej jakości produktów dla przemysłu spożywczego, Cambro oferuje szeroki wybór tac, zastawy stołowej, produktów do prezentowania, przechowywania i przygotowywania żywności, systemów do transportowania żywności, systemów półkowych, innowacyjny system zmywania jak i rozwiązania w zakresie dystrybucji posiłków w placówkach opieki zdrowotnej.
Termosy transportowe Cambro pozwalają w łatwy sposób przewieźć potrawy w odpowiedniej temperaturze z kuchni na imprezę cateringową, do odległej stołówki czy w każde inne miejsce gdzie nie ma możliwości przygotowania potraw. W trakcie transportu izolowane termosy transportowe utrzymują temperaturę potraw przez wiele godzin.

Więcej

pobierz katalog Alva HoReCa


  • Wersja/model: 100LCD/401
  • Producent CambroData dodania produktu: sobota, 18 kwietnia 2020.

Twój adres IP: 192.168.34.1