CAMBRO Miska 120mm poj 400ml biała

22.00zł

Dane techniczne:

średnica: 12cm
pojemność: 400ml

Cechy Tabloterm:


- idealny system do dostawy i przenoszenia potraw
- umożliwia przenoszenie i podawania gorących i zimnych dań na jednej tacy
- utrzymuje temperaturę posiłku przez ponad 1 godzinę
- niewielka waga ułatwia przenoszenie
- dzięki dostępności w dwóch rozmiarach można je dopasować do potrzeb
- można myć w zmywarce

 

Opis firmy Cambro:

Kiedy William i Argyle Campbell po raz pierwszy otworzyli drzwi fabryki Cambro Manufacturing w 1951 roku, ich celem było stworzenie tacy w najwyższej możliwej jakości przeznaczonej do żywienia szpitalnego.
Od tego dnia minęło wiele lat w czasie których Cambro stało się liderem w zakresie jakości i innowacyjności oferując światu najbardziej kompletną gamę produktów dla różnych segmentów branży gastronomicznej. Pozostając wiernym pierwotnej wizji braci Campbell, to jest tworzeniu i dostarczaniu najbardziej innowacyjnych, trwałych i najwyższej jakości produktów dla przemysłu spożywczego, Cambro oferuje szeroki wybór tac, zastawy stołowej, produktów do prezentowania, przechowywania i przygotowywania żywności, systemów do transportowania żywności, systemów półkowych, innowacyjny system zmywania jak i rozwiązania w zakresie dystrybucji posiłków w placówkach opieki zdrowotnej.
Termosy transportowe Cambro pozwalają w łatwy sposób przewieźć potrawy w odpowiedniej temperaturze z kuchni na imprezę cateringową, do odległej stołówki czy w każde inne miejsce gdzie nie ma możliwości przygotowania potraw. W trakcie transportu izolowane termosy transportowe utrzymują temperaturę potraw przez wiele godzin.

Więcej

pobierz katalog Alva HoReCa


  • Wersja/model: 122500050
  • Producent CambroData dodania produktu: sobota, 18 kwietnia 2020.

Twój adres IP: 192.168.34.1