CAMBRO GoBox temos na 8 pizz - czerwony pasek

238.00zł

Dane techniczne:

wysokość: 26.5cm
waga: 1.23kg
wymiary zewnętrzne: 41x41x40.4cm
wymiary wewnętrzne: 35x35x33cm
pojemność: 8 kartonów na pizze 33x33x4cm
termos z czerwonym paskiem
kolor: czarny(110)

 

Opis produktu:
- termosy do przewożenia pizzy Cambro utrzymują ciepło pizzy podczas transportu
-są idealne dla kartonów na pizze 33x33cm
z czerwonym paskiem
-wykonane są z lekkiego i wytrzymałego spienionego polipropylenu
-posiadają otwór wentylacyjny na parę pozwalający zachować chrupkość ciasta .

 

Opis firmy Cambro:

Kiedy William i Argyle Campbell po raz pierwszy otworzyli drzwi fabryki Cambro Manufacturing w 1951 roku, ich celem było stworzenie tacy w najwyższej możliwej jakości przeznaczonej do żywienia szpitalnego.
Od tego dnia minęło wiele lat w czasie których Cambro stało się liderem w zakresie jakości i innowacyjności oferując światu najbardziej kompletną gamę produktów dla różnych segmentów branży gastronomicznej. Pozostając wiernym pierwotnej wizji braci Campbell, to jest tworzeniu i dostarczaniu najbardziej innowacyjnych, trwałych i najwyższej jakości produktów dla przemysłu spożywczego, Cambro oferuje szeroki wybór tac, zastawy stołowej, produktów do prezentowania, przechowywania i przygotowywania żywności, systemów do transportowania żywności, systemów półkowych, innowacyjny system zmywania jak i rozwiązania w zakresie dystrybucji posiłków w placówkach opieki zdrowotnej.
Termosy transportowe Cambro pozwalają w łatwy sposób przewieźć potrawy w odpowiedniej temperaturze z kuchni na imprezę cateringową, do odległej stołówki czy w każde inne miejsce gdzie nie ma możliwości przygotowania potraw. W trakcie transportu izolowane termosy transportowe utrzymują temperaturę potraw przez wiele godzin.

Więcej

pobierz katalog Alva HoReCa


  • Wersja/model: EPPZ35330RST/110
  • Producent CambroData dodania produktu: sobota, 18 kwietnia 2020.

Twój adres IP: 192.168.34.1