CEADO Sokowirówka. 1000 W

13,611.00zł
Wymiary: 29x53.8x53cm
Moc:1kW
Prędkość: 3000/3600 obr/min
Waga: 23kg
Dwa otwory wsadowe: 50 i 75mm
Gwarancja: 2 lata

Najnowsza generacja najlepszych sokowirówek z automatycznym usuwaniem pulpy.. Jedyna na rynku z podwójnym wsadem. Aż 2 litry soku w 1 mintuę. Sprawdzona i cicha - idealne rozwiązanie dla dużych juicebarów.

Kilka wybranych cech:
- jedyny model z możliwością odprowadzania odpadów pod blat. Posiada pojemnik na odpady z otworem od spodu.
- maszyna przeznaczona do punktów gastronomicznych zużywających dziennie powyżej 20kg owoców i warzyw
- obudowa wykonana z wytrzymałego aluminium zapewnia maksymalną stabilność
- tarcza ścierna obracająca się z prędkością 3000/3600 obr/min
- podwyższone bezpieczeństwo dzięki specjalnym czujnikm. Podniesienie zatrzasku odcina zasilanie
- łatwość i szybkość czyszczenia. Każdy element mający styczność z żywnościom można w łatwy sposób zdemontować i umyć w zmywarce
- w pełni metalowy tarcza stabilizowana jest magnetycznie
-maszyna przeznaczona do punktów gastronomicznych zużywających dziennie około 10kg owoców i warzyw
- tarcza tnąca oraz sito zaprojektowane są tak aby delikatnie uzyskiwać sok
- ponad 2 litry soku w minutę

O producencie:
Think strong work betterCeadoto coś więcej niż filozofia, to energia, która jest w każdym elemencie maszyn Ceado, stworzonych tak, aby osiągać maksymalną jakość, trwałość i wydajność bez kompromisów a tym samym ułatwić codzienną pracę barmanów i baristów.

W 1952 Egidio Girardi Założyciel Ceado, uczył się w Wenecji sztuki robienia młynków do kawy. Dzisiaj właściciele Ceado, nadal dumni z włoskiego rzemiosła, kontynuują projektowanie i produkcję wszystkich swoich maszyn we Włoszech. Ponad 50 lat włoskiej inwencji, pomysłowości i dobrze zorganizowanej produkcji sprawia, że Ceado jest dziś znaczącą marką w sektorze sprzętu barowego.

Michał Girardi, najstarszy syn Eugidio, jest Prezesem ale przede wszystkim inżynierem, któey wymyślił wszystkie produkty pod marką Ceado. Wraz z Michele na czele firmy stoi Paolo Girardi. Każdego dnia obaj prowadzą prace projektowe, jak i starają się sprostować wymaganiom coraz bardziej świadomego rynku.

Dlaczego Ceado?
Ceado to światowy lider w zakresie profesjonalnych sokowirówek i sprzętu do juicebarów. Maszyny produkowane są w całości w rodzinnej fabryce położnej na północy Włoch pod bezpośrednim nadzorem właścicieli.
Nie musisz płacić za specjalne szkolenia lub poświęcać wielu godzin na zaprogramowanie blendera, aby zrobić smoothie czy kawę mrożoną. Do dyspozycji masz 6 gotowych programów dla najpopularniejszych grup napojów. Ponad 100 jest do dyspozycji.
Dynamic Spin – doświadczenie w sektorze blenderów zaowocowało wynalezieniem specjalistycznych ostrzy umożliwiających balansowanie konsystencji drinka i czasu pracy. Teraz możesz tworzyć pyszne drinki szybciej!

Juice Fit – w sokowirówkach firma Ceado stosuje duży otwór wsadowy o średnicy nawet 75mm, dzięki czemu bez krojenia pracujesz na owocach i warzywach bez konieczności ich krojenia. Duży dysk to duża powierzchnia odsączająca, a dla Ciebie większy zysk.

Silent System - praca za barem jeszcze nigdy nie była tak komfortowa. Oryginalnie zaprojektowane przez inżynierów Ceado maszyny pracują bardzo cicho. Możesz nawet nie zauważyć , że są włączone.

Więcej

pobierz katalog Alva HoReCa


  • Wersja/model: ES900
  • Producent CeadoData dodania produktu: sobota, 18 kwietnia 2020.

Twój adres IP: 192.168.34.1