Ceado kruszarka do lodu

2,829.00zł

Wymiary: 23x21x46cm
Moc: 0.15kW
Prędkość: 900 obr/min
Waga: 5kg
Gwarancja: 2 lata

 

Pierwsza pionowa kruszarka do użytku profesjonalnego. Dzięki opatentowanego systemowi kruszenia lodu V90 może wydać 2kg lodu w minutę. Może być wykorzystywana bezpośrednio przy serwowaniu każdego koktajlu osobno.

Warto wiedzieć iż :

Ergonomia - zajmuje mało miejsca i może stać wszędzie. Spełnia swoje zadanie szybko i sprawnie.
Szybkość -potrafi przygotować właściwą ilość lodu do zamówionego koktajlu oszczędzając czas , ale i nie tracąc jakości.
Bezpieczeństwo - wyposażona w specjalny wyłącznik zabezpieczający użytkownika przed uruchomieniem urządzenia bez pojemnika lub pokrywy.
Work better kruszarka do lodu Ceado V90 może przygotować jednego drinka lub kruszyć do 120kg lodu na godzinę. Możliwość tej kruszarki momentalnie podnoszą Twój potencjał biznesowy.
Solidność - obudowa w całości wykonana jest ze stopu aluminium pojemnik , ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Przeznaczona jest do pracy w gastronomii.

O producencie:
Think strong work betterCeadoto coś więcej niż filozofia, to energia, która jest w każdym elemencie maszyn Ceado, stworzonych tak, aby osiągać maksymalną jakość, trwałość i wydajność bez kompromisów a tym samym ułatwić codzienną pracę barmanów i baristów.

W 1952 Egidio Girardi Założyciel Ceado, uczył się w Wenecji sztuki robienia młynków do kawy. Dzisiaj właściciele Ceado, nadal dumni z włoskiego rzemiosła, kontynuują projektowanie i produkcję wszystkich swoich maszyn we Włoszech. Ponad 50 lat włoskiej inwencji, pomysłowości i dobrze zorganizowanej produkcji sprawia, że Ceado jest dziś znaczącą marką w sektorze sprzętu barowego.

Michał Girardi, najstarszy syn Eugidio, jest Prezesem ale przede wszystkim inżynierem, któey wymyślił wszystkie produkty pod marką Ceado. Wraz z Michele na czele firmy stoi Paolo Girardi. Każdego dnia obaj prowadzą prace projektowe, jak i starają się sprostować wymaganiom coraz bardziej świadomego rynku.

Dlaczego Ceado?
Ceado to światowy lider w zakresie profesjonalnych sokowirówek i sprzętu do juicebarów. Maszyny produkowane są w całości w rodzinnej fabryce położnej na północy Włoch pod bezpośrednim nadzorem właścicieli.

Nie musisz płacić za specjalne szkolenia lub poświęcać wielu godzin na zaprogramowanie blendera, aby zrobić smoothie czy kawę mrożoną. Do dyspozycji masz 6 gotowych programów dla najpopularniejszych grup napojów. Ponad 100 jest do dyspozycji.
Dynamic Spin – doświadczenie w sektorze blenderów zaowocowało wynalezieniem specjalistycznych ostrzy umożliwiających balansowanie konsystencji drinka i czasu pracy. Teraz możesz tworzyć pyszne drinki szybciej!

Juice Fit – w sokowirówkach firma Ceado stosuje duży otwór wsadowy o średnicy nawet 75mm, dzięki czemu bez krojenia pracujesz na owocach i warzywach bez konieczności ich krojenia. Duży dysk to duża powierzchnia odsączająca, a dla Ciebie większy zysk.

Silent System - praca za barem jeszcze nigdy nie była tak komfortowa. Oryginalnie zaprojektowane przez inżynierów Ceado maszyny pracują bardzo cicho. Możesz nawet nie zauważyć , że są włączone.

Więcej

pobierz katalog Alva HoReCa


  • Wersja/model: V90
  • Producent CeadoData dodania produktu: sobota, 18 kwietnia 2020.

Twój adres IP: 192.168.34.1